Nuotolinio valdymo imtuvai

Universalus 3 kanalų valdymo imtuvas URC-3

Universalus nuotolinio valdymo imtuvas skirtas naudoti visur, kur reikalingas saugus nuotolinis valdymas. Ryšiui tarp nuotolinio valdymo pultelių ir centrinio bloko naudojamas sudėtingai kintamas kodas.

Nuotolinio valdymo imtuvas turi du relinius (valdomus I ir II pultelio mygtukais) ir du tranzistorinius (valdomi kartu paspaudžiant I ir II pultelio mygtukus) išėjimus. I ir II išėjimai gali dirbti impulsiniame (impulso ilgis 0,8 sek. arba 2 min.), perjungimo arba “Garažo vartų” režimuose.

 

Universalus 3 kanalų valdymo imtuvas URC-4

URC-4 yra universalus trijų kanalų nuotolinio valdymo imtuvas turintis du relinius ir du tranzistorinius išėjimus. Prie imtuvo galima užprogramuoti neribotą skaičių nuotolinio valdymo pultelių DV-20 (suderinami su automobilinėmis signalizacijomis „Sharpshooter“ DV-501 ir DV-502). Imtuvas turi tris skirtingus darbo režimus: impulsinį (impulso ilgis 0,8 – 2,0 sek. arba 2 – 5 min.), perjungimo (relė pakeičia savo būseną į priešingą) ir „garažo vartų“.

„Garažo vartų“ režime vieno pultelio skirtingais mygtukais galima valdyti iki trijų neprikalusomų distancinio valdymo blokų. Kiekvienam iš jų galima užprogramuoti skirtingą impulso trukmę.

URC-4 gali būti naudojamas valdyti apsaugos sistemą, garažo vartus arba būti naudojamas kaip panikos mygtukas.